Stáhněte si e-book zdarma 🙂

30 jednoduchých her na výlet...

KTERÉ DOSTANOU VAŠE DÍTĚ S ÚSMĚVEM AŽ DO CÍLE

Vyrážíte s dětmi na výlety? Tak to se pravděpodobně, stejně jako já, občas potýkáte s jejich nechutí šlapat. Obzvláště do kopce! Pro tyto případy se mi osvědčily úplně jednoduché hry na výlety. Hry jsou cíleny především na předškoláky a mladší školáky, nicméně věková hranice je individuální. Na hry nepotřebujete žádné speciální pomůcky, vystačíte si s šátkem, či kusem oděvu navíc.

Součástí e-booku jsou: 

NÁVODY

30 návodů na 30 jednoduchých her, z nichž mnohé možná znáte ze svého dětství. Na hry nepotřebujete žádné speciální pomůcky, vystačíte si s šátkem, popř. s kusem oděvu navíc.

KARTIČKY

Na kartičkách jsou napsány názvy jednotlivých her a jsou určeny pro schování v terénu nebo jen jako inspirace do kapsy. Kartičky je vhodné vytisknout a zalaminovat, abyste je měli vždy po ruce připravené na výlet.

TAHÁK DO TERÉNU

Asi by nebylo úplně praktické brát s sebou na výlet celý e-book. K dispozici budete tedy mít i tahák s návody sepsanými na dvě A4.

Co o e-booku říkají čtenáři?

Při čtení tohoto ebooku jsem se bavila. Styl, jak Katka obsah předává, je vtipný a udrží pozornost až do konce. Líbí se mi její nápady - a přitom hry jednoduché a i takové, které znám, ale nenapadlo mě nikdy je použít při výletech! Moc se mi líbí též grafika i forma zpracování ebooku. Co velice oceňuji, je možnost vytisknout si předchystané kartičky s názvy her i tahák, kde jsou hry ve zkratce znovu popsány,a já tak můžu být hned vybavena do terénu! 🙂 Pro rodiče (nejen) s malými dětmi doporučuji k přečtení! Spoustu jednoduché inspirace!
Lada Ševecováwww.ladasevecova.cz
Perfektní společník na výlety s dětmi. Musím říci, že jsem již vyčerpala veškeré své nápady, jak syna zabavit a pobyt venku nám všem zpříjemnit. Moc se mi líbí, že jsou zde jednoduché hry na protažení těla i procvičení hlavy, které se dají přizpůsobit věku dětí. Oceňuji kartičky a tahák, protože bych si všechny hry nezapamatovala. Skvělá inspirace!
Zuzka Bezpalcováwww.vyletomaniesezuzkou.cz